При замовленні вікон на всю квартиру або будинок - знижка та замір безкоштовно!

Однокамерний склопакет. Як правильно обрати склопакет.

однокамерний склопакетЯк відомо, пластикові віконні системи поділяють на однокамерні та двокамерні склопакети. Будь-який однокамерний склопакет являє собою конструкцію з подвійного скла. Встановлено скло в однокамерному склопакеті на певній відстані одне від одного. Простір між стеклами може заповнюватися повітрям або інертними газами.

Вартість однокамерного склопакета багато в чому залежить від товщини скла. Для виготовлення однокамерного склопакета може використовуватися скло товщиною 4 мм, 5 мм, або 6 мм. Відстань між стеклами в рамі, як правило, фіксована і знаходиться в межах від 8 до 40 мм.

Однокамерний склопакет складається з двох скляних полотен, що утворюють одну герметичну камеру між ними. Крім скла в конструкцію входять дистанційна рамка, що задає товщину повітряної камери, абсорбент, що виводить зайву вологу, внутрішній і зовнішній герметик, що скріплює всю конструкцію і забезпечує її непроникність.

Основні переваги склопакета з однією камерою - його вага і низька ціна. Завдяки невеликій масі таке скління практично не має обмежень, тому що не навантажує конструкції будівлі і самих віконних профілів, завдяки чому збільшується термін експлуатації фурнітури і стулок вікна.

Стандартні однокамерні склопакети, виготовлені з якісного флоат-скла, рекомендується встановлювати: на лоджіях і балконах, а також у віконних блоках, які виходять на них; у дачних літніх будинках, на верандах і терасах; у старих будинках із нетривкими стінами; у південних регіонах із теплими зимами.

Теплоізоляція

Стандартний однокамерний склопакет підходить для скління будинків у регіонах, де зимові температури не опускаються нижче -5°С. Теплозберігаючі характеристики істотно (до 85%) підвищує встановлення енергозберігаючих або мультифункціональних стекол, а також заповнення герметичної камери інертним газом аргоном. Вікно з такою начинкою за теплозберігаючими характеристиками замінить стандартне двокамерне скління.

Світлопропускна здатність

Що тонше скло, то більше воно пропускає світла. Стандартне вікно зі скляними полотнами по 4 мм на 17 % знижує природне освітлення.

Товщина склопакета складається з товщини двох стекол (від 4 до 8 мм) і міжскляної відстані (від 8 до 36 мм). Золотою серединою вважається формула конструкції 4-16-4, де 4 мм - це товщина полотен, а 16 мм - повітряна камера.

Шумоізоляція

Стандартний склопакет 4-16-4 має показник захисту від шуму близько 26 дБ. Для підвищення цього параметра необхідно комбінувати скляні полотна різної товщини і заповнювати повітряну камеру аргоном, це дасть змогу підвищити рівень звукоізоляції на кілька пунктів.

Вага

У склопакеті 98% маси припадає на скло. Чим воно товще, тим більша вага. Маса 1 м2 стандартного 24-х міліметрового склопакета близько 24 кг.

Login

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account